FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Skąd ten pomysł?

Ze złości. Ze złości i miłości. Złość na kłamliwą, jednostronną, prawacką wizję historii, na "kto nie Polak i katolik, ten wróg i zdrajca", na zawłaszczenie sobie każdego bohaterstwa, każdej idei niepodległościowej, idei patriotyzmu przez prawicę. Ale też sprowadzenia patriotyzmu do przemocy wobec obcych, do nienawiści do "innego", od kultu Żołnierzy Wyklętych, do zniszczenia budki z kebabem. A miłość? Do ludzkiej solidarności. Do wolnosci, prawdy, równości, sprawiedliwości. Miłość do lewicowych ideałów, wiara, że razem możemy przywrócić utraconą pamięć i na tym fundamencie budować dobrą, wspólną przyszłość. Jesteśmy pewni, że możemy to zrobić, ale potrzebujemy wiedzieć, że nie jesteśmy sami, że mamy swoją reprezentację symboliczną, że mamy z czego czerpać i komu dać naszą opowieść. Także ten. Robimy koszulki :)

NA CZYM NAM ZALEŻY?

ROZMIARÓWKA

Twoja figura jest idealna, co oznacza, że jeśli chcesz dobrać do niej równie idealne ubranie, powinnaś/powienieneś sprawdzić naszą rozmiarówkę i porównać ze swoją ulubioną koszulką. Remember, size matters!

POLITYKA ZWROTÓW

Przepisy dają Ci 14 dni na zwrócenie zakupów, ale my dajemy 30! Tyle masz czasu, żeby odstąpić od umowy, jeśli po namyśle stwierdzisz, że jednak jesteś husarzem :)
Koszty odsyłki leżą po Twojej stronie.

PRZEPIS PRANIA

Szczerze rekomendujemy pranie na lewej stronie w temperaturze 30*C. Dzięki temu grafiki będą mogły dłużej służyć sprawie. Odradzamy też prasowanie po stronie prawej.
PAMIĘTAJ TYLKO NA LEWEJ!

WOLNE WNIOSKI

Masz pomysł na koszulkę? Chcesz nam wyznać miłość? Masz fajny tekst na bloga?
Daj nam cynk, napisz, zadzwoń, wpadnij pogadać!
(Ale najpierw napisz)

1

JAKOŚĆ I CENY

Tekstylia szyjemy w zagłębiu polskiego przemysłu odzieżowego, czyli w okolicach Łodzi i Pabianic, wybierając tych partnerów, ktorzy z jednej strony zapewniają wysoką jakość produktów, z drugiej zaś nie łamią praw pracowniczych. Oznacza to mniej więcej tyle, że nasze koszulki nie są najtańsze na świecie, z czego bardzo się cieszymy- ponieważ dzięki temu pracownicy dostają swoje pensje na czas, a my mamy dla Was ubrania świetnej jakośc

2

ETYCZNA PRODUKCJA

Potrzebujemy etycznego biznesu. Wszyscy. Legalnych, certyfikowanych upraw. Umów o pracę. Godnych stawek. Lokalnych dostawców, co wpływa na zmniejszenie śladu węglowego. Uczciwego płacenia podatków. Jako Kolektyw Lewacka Szmata staramy się o zapewnienie tych standardów w naszej działalności.

3

KOTY

Kochamy koty. 

TOP